Καλώς ορίσατε!

Σας καλωσορίζουμε στον ιστότοπο  του 3/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Ευλάλου! Σκοπός του blog μας  είναι η συνεχής ενημέρωση για το εκπαιδευτικό έργο του σχολείου, τις δραστηριότητες και τις εργασίες μας. Ελπίζουμε  να αποτελέσει αυτό το blog  μια γέφυρα επικοινωνίας μεταξύ μαθητών, γονιών και εκπαιδευτικών, με στόχο τη βελτίωση της μάθησης και την πρόοδο των παιδιών του σχολείου μας.

Επιλέξτε κάποια από τις κατηγορίες του κεντρικού μενού ή της δεξιάς στήλης για να  περιηγηθείτε  στα τεκτενόμενα του σχολείου μας ή συνεχίστε παρακάτω για την πιο πρόσφατη ενημέρωσή σας.

Σας υπενθυμίζουμε ότι απαγορεύεται  η λήψη, επεξεργασία και χρήση φωτογραφιών που έχουν αναρτηθεί στο ιστολόγιό μας, σύμφωνα με τον νόμο για την Προστασία Προσωπικών Δεδομένων.

Καλή πλοήγηση!

Εδώ θα ενημερώνεστε για τα νέα του σχολείου!

Δημοτικό Σχολείο Εύλαλου