Ο “Ρούντολφ” επισκέφθηκε το σχολείο μας!

3 1

Την Πέμπτη 23 Δεκεμβρίου 2021, ο Ρούντολφ, ο αγαπημένος τάρανδος του Άγιου Βασίλη, άφησε για λίγο τις δουλείες του και επισκέφθηκε όλες τις τάξεις του Σχολείου μας! Οι μικροί μαθητές ενθουσιάστηκαν από την ξαφνική επίσκεψή του! Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Γεωργία Αλεξανδράκη, μέλος του προσωπικού καθαριότητας του σχολείο μας, που είχε την όμορφη ιδέα να ντυθεί “Ρούντολφ” και να μοιράσει γλυκά και μικρά δωράκια στους μαθητές μας!  Επίσης, ευχαριστούμε πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την ευγενική προσφορά των χριστουγεννιάτικων γλυκών, τη δασκάλα Θεατρικής Αγωγής, κυρία Δανάη Καλαχώρα για το μικρό θεατρικό δρώμενο που ετοίμασε μαζί με τους μαθητές των τάξεων Α΄- Δ΄και τις δασκάλες όλων των τάξεων για τη δημιουργία των όμορφων δώρων.