ΑΠΟΚΡΙΕΣ 2015

Την Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου 2015 ήταν η τελευταία ημέρα της αποκριάς για το σχολείο μας. Δε θα μπορούσαμε, φυσικά, να μείνουμε αδιάφοροι απέναντι στο θέμα, γι’ αυτό και… οργανωθήκαμε! Η αυλή του σχολείου μας γέμισε με ιππότες,νεράιδες, νίντζα, πειρατές  και πριγκίπισσες. Μουσική, φαγητό, παιχνίδια και φυσικά χορός.  Μαθητές , γονείς και εκπαιδευτικοί περάσαμε τέλεια

Δείτε ενδεικτικές φωτογραφίες της εκδήλωσης μας

???????????????????????????????

Ευχαριστούμε πολύ το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων της Ελιάς για την ευγενική του χορηγία όλων των ειδών του μπουφέ που λειτουργούσε παράλληλα με την εκδήλωση.

Κατηγορίες: ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ