Ευχαριστίες

• Δεκέμβριος 2023: 2 πλαστικοποιητές και μελάνια για όλους τους εκτυπωτές του σχολείου από την Archer Editions E.E.
    • Νοέμβριος 2023:  4 έγχρωμοι εκτυπωτές EPSON από την εταιρεία Motor Oil
    • Δεκέμβριος 2021 – Φεβρουάριος 2022:  Ευγενική χορηγία tablets, τηλεόρασης και εκπαιδευτικών παιχνιδιών από τις εταιρείες: Motor Oil, Όμιλος ΑΒΑΞ, Viva Wallet, και ΙΚΤΙΝΟΣ ΕΛΛΑΣ ΑΕ. Θέλουμε να ευχαριστήσουμε από καρδιάς όλους αυτούς τους υπέροχους ανθρώπους για την χαρά που σκόρπισαν στα παιδιά του σχολείου μας και για την ουσιαστική συμβολή τους στο εκπαιδευτικό μας έργο.
    • Νοέμβριος 2021: Bubble Show από την La Petite Marguerite  (Βάσια Τσώτσου και  Καριοφύλλη Γκροζούδη).
    • Νοέμβριος 2021:Εκπαιδευτικό εργαστήριο για το “μαγικό κόσμο των μελισσών”, από τον οργανισμό The Bee Camp με την ευγενική χορηγία της εταιρείας APIVITA.
    • Ιούνιος 2021:  Δωρεά tupper κολατσιού και μπουκάλια νερού για τους μαθητές μας, από την Tupperware.