Ευχαριστήριο – Επίσκεψη Κεντρική Πλατεία Λάρισας

Ευχαριστήριο Victoria Cinema – Επίσκεψη Χριστουγεννιάτικου Δέντρου Κεντρική Πλατεία Λάρισας.

Ο Διευθυντής, οι μαθητές και η ομάδα εκπαιδευτικών του 1ου Ειδικού Δημοτικού Σχολείου για Παιδιά με Διάχυτες Αναπτυξιακές Διαταραχές (ΔΑΔ) Λάρισας  ευχαριστούν θερμά τον κινηματογράφο Victoria Cinema για την ευγενική προσφορά του στη προβολή της ταινίας “Ο Γιος του Άη Βασίλη”, εν όψει των εορτών.

Ο Γιος του Αη Βασίλη 01 Ο Γιος του Αη Βασίλη 01
Ο Γιος του Αη Βασίλη 03 Ο Γιος του Αη Βασίλη 04

Οι μαθητές παρακολούθησαν με μεγάλη χαρά την ταινία και στη συνέχεια αποχώρησαν με σκοπό να επισκεφτούν το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο στη Κεντρική Πλατεία της Λάρισας. Συνοδευόμενοι από την ομάδα εκπαιδευτικών τους, περπάτησαν την κεντρική οδό Κούμα και έβγαλαν φωτογραφίες μπροστά από τη Φάτνη και το στολισμένο Χριστουγεννιάτικο Δέντρο.

Χριστουγεννιάτικο Δέντρο 01 Χριστουγεννιάτικο Δέντρο Κεντρική Πλατεία Λάρισας 02
Χριστουγεννιάτικο Δέντρο 03 Χριστουγεννιάτικο Δέντρο 04

Χρόνια Πολλά και Καλά Χριστούγεννα!