ΓΙΟΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ

Την Παρασκευή 21/12/2018 πραγματοποιήθηκε στο σχολείο η Χριστουγεννιάτικη γιορτούλα μας, οι μαθητές μας αφού πρώτα εκκλησιάστηκαν στον Ιερό Ναό Ευαγγελιστρίας Λεπούρων, επέστρεψαν και μας παρουσίασαν την μουσικοκινητική τους παράσταση, με τη βοήθεια φυσικά του εκπαιδευτικού προσωπικού! Γονείς, συγγενείς και φίλοι ενθουσιασμένοι απόλαυσαν την παράσταση γεμάτοι απο συναισθήματα  χαράς, συγκίνησης, ελπίδας και υπερηφάνιας! Η γιορτούλα μας όμως δεν τελείωσε έτσι απλά, για όλα τα παιδιά ήρθε ο Άγιος Βασίλης και τους έδωσε πολλά δώρα!!!

Ευχαριστούμε πολύ τον Ιερέα των Λεπούρων  Πατήρ Νικόλαο Καλλιπολίτη για την παρουσία του στην γιορτή καθώς και για τα δώρα του.

Επίσης ευχαριστούμε πολύ τον Πρόεδρο τον Λεπούρων  Κο Αλέξανδρο Ηλία για τα κεράσματα και για τα δώρα των παιδιών .

Σας ευχόμαστε υγεία και καλές γιορτές.