ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΓΟΝΕΩΝ/ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Σεπ 20209

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Βάσει των οδηγιών που εστάλησαν στο σχολείο μας, παρακαλείσθε να επικαιροποιήσετε άμεσα με ένα ηλεκτρονικό μήνυμα (email) στο σχολείο τυχόν αλλαγές σε τηλεφωνικά νούμερα και ηλεκτρονικές διευθύνσεις (αποστέλλετε μήνυμα ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑΓΩΝ Ή ΠΡΟΣΘΗΚΩΝ). Το ηλεκτρονικό μήνυμά σας πρέπει να περιλαμβάνει τα ακόλουθα στοιχεία:

1. το όνομα του παιδιού σας,
  2. τηλέφωνο/α (σταθερό και κινητό,εφόσον υπάρχουν) και
  3. τη διεύθυνση email τουλάχιστον ενός γονέα/κηδεμόνα.

Η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του σχολείου μας, στην οποία θα πρέπει να αποσταλούν το συντομότερο δυνατόν τα ανωτέρω στοιχεία, είναι η ακόλουθη: mail@dimefxein.mag.sch.gr

Παρακαλώ, τέλος, να κοινοποιήσετε το παρόν σε όσους περισσότερους γονείς και κηδεμόνες μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας μπορείτε. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας και τη συνεργασία.

Ο Διευθυντής,

Γεώργιος Ματούλας

από κάτω από: Τα Νέα του Σχολείου - School News| με ετικέτα ,  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟΙΧΕΙΩΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΓΟΝΕΩΝ/ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Σεπτέμβριος 2020

25/4/1850: Ο Πάουλ Γιούλιους φον Ρόιτερ, ιδρυτής του πρακτορείου ειδήσεων Reuters, χρησιμοποιεί 40 περιστέρια για να μεταφέρει στους πελάτες του το κλείσιμο των τιμών του χρηματιστηρίου.