Δίωρη Δράση – Απόκριες 2019

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι την Παρασκευή 08/03/2017 τις δύο τελευταίες διδακτικές ώρες στο χώρο του σχολείου θα πραγματοποιηθούν εκδηλώσεις στα πλαίσια του εορτασμού της Αποκριάς. Παρακαλώ όπως φροντίσετε τα παιδιά να έχουν μαζί τους τις στολές τους . Απαγορεύεται η χρήση χαρτοπόλεμου, σπρέι, αφρού και γενικότερα ότι θεωρείται επικίνδυνο για την ασφάλεια των παιδιών. Επίσης  όποιοι  μπορείτε  ετοιμάστε ότι κρίνετε κατάλληλο  για τη μικρή γιορτή των παιδιών . Ευχαριστούμε για την συνεργασία.

ΚΑΛΗ ΑΠΟΚΡΙΑ !!!

Η Δ/ντρια του Σχολείου