Δημοτικό Σχολείο Δίου

Κωπηλασία

Απρ 20199

9-4-2019

Σήμερα στο σχολείο μας βρέθηκαν εκπρόσωποι της ελληνικής κωπηλατικής ομοσπονδίας που μίλησαν στους μαθητές και της μαθήτριες της Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης για το άθλημα της κωπηλασίας και έδωσαν στους μαθητές τη δυνατότητα να δοκιμάσουν τις δυνατότητές τους στο άθλημα αυτό με τη βοήθεια ειδικών οργάνων που έφεραν μαζί τους. Η συμμετοχή των μαθητών σε αυτή την εκδήλωση ήταν μία ευχάριστη νότα στο πέρασμα της ημέρας και ελπίζουμε μέσα από τη δραστηριότητα αυτή κάποια παιδιά να ασχοληθούν με το άθλημα αυτό και να κερδίσουμε έτσι νέους αθλητές.

Kατηγορίες

This is an example of a WordPress page, you could edit this to put information about yourself or your site so readers know where you are coming from. You can create as many pages like this one or sub-pages as you like and manage all of your content inside of WordPress.

ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΗΝ ΩΡΑ