Εργασίες ελαιοχρωματισμού και συντήρησης στο Σχολείο μας

Σεπ 20168

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι και περήφανοι που μετά από πολλές προσπάθειες, και κούραση καταφέραμε να κάνουμε το Σχολείο μας ομορφότερο και θελκτικότερο στα παιδιά μας!

DSC00172DSC00171DSC00177DSC00176

Όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες το εσωτερικό του σχολείου μας έχει αλλάξει όψη και όλα θα είναι έτοιμα και στην ώρα τους να υποδεχτούν τους μαθητές με τη νέα σχολική χρονιά!

Αξίζουν ιδιαίτερες ευχαριστίες στον Αντιδήμαρχο του Δήμου Δελφών κ. Νεκτάριο Μίχο και στον Πρόεδρο της Δ.Ε. Δεσφίνας κ. Χαράλαμπο Καλιακούδα που αποδεικνύουν έμπρακτα ότι ο τομέας της Παιδείας αποτελεί μόνιμη προτεραιότητα τους και με τις ενέργειές τους συμβάλλουν στη δημιουργία τέτοιων συνθηκών που διασφαλίζουν τη βελτίωση και τον εκσυγχρονισμό της σχολικής μας μονάδας.

Ευχαριστούμε τον Πρόεδρο και τα μέλη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας καθώς και όλους τους γονείς που συνέβαλαν στην προσπάθεια μας αυτή. Στις δύσκολες εποχές που ζούμε όλοι μαζί μπορούμε να πετύχουμε το καλύτερο για τα παιδιά μας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων  θα συνεχίσει τις προσπάθειές του με σκοπό την βελτίωση των κτιριακών εγκαταστάσεων και γενικότερα των συνθηκών διαβίωσης των παιδιών μας στο Σχολείο. Ευχόμαστε σε όλους καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!!!

Σεπτέμβριος 2016