Μπορεί η εορταστική περίοδος να πέρασε αλλά ο Άγιος Βασίλης δεν μας ξέχασε!!! Σε συνέχεια των γραμμάτων που του έστειλαν οι μαθητές μας, απάντησε στον καθένα ξεχωριστά και δώρισε γραμματόσημα και φωτογραφίες παλαιών μοντέλων αυτοκινήτων!!!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα