Likes & Dislikes: Sports and Hobbies
![IMG 20230118 145525](https://blogs.sch.gr/dimdaf/files/2023/01/IMG_20230118_145525-150x150.jpg?x92732)
Οι μαθητές της Γ’ & Δ’ τάξης με την αρωγή της διδάσκουσας καθηγήτριας των Αγγλικών του σχολείου μας δημιούργησαν αφίσα με συνδυασμό κειμένου και οπτικοποίηση εννοιών!
Οι μαθητές της Γ’ & Δ’ τάξης με την αρωγή της διδάσκουσας καθηγήτριας των Αγγλικών του σχολείου μας δημιούργησαν αφίσα με συνδυασμό κειμένου και οπτικοποίηση εννοιών!
Σήμερα πραγματοποιήθηκε η κοπή της βασιλόπιτας, την οποία αναμέναμε με μεγάλη χαρά και φυσικά ακόμα μεγαλύτερη ανυπομονησία ως προς ποιος θα είναι ο τυχερός ή η τυχερή που θα κερδίσει το φετινό φλουρί και θα λάβει το όμορφο δωράκι!!!
Σε αυτό το σημείο θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε θερμά το σύλλογο γονέων