“ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΔΗΜΟ ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ”

Ο Διευθυντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων, οι μαθήτριες & οι μαθητές του σχολείου μας εκφράζουμε τις ειλικρινείς ευχαριστίες μας  προς τους Αντιδημάρχους κ.κ. Βαϊνά Ζήση και Κωστοπούλου Μαρία καθώς και προς τον Πρόεδρο και Αντιπρόεδρο της τοπικής κοινότητας κ.κ. Μπαλτατζή Σούλη και Βάσογλου Φάνη για την βοήθεια που μας πρόσφεραν παραχωρώντας  προσωπικό  του Δήμου για να φρεσκάρουμε βάφοντας τον αυλόγυρο του σχολείου μας καθώς και τα εσωτερικά κράσπεδα της αυλής μας. Ευχόμαστε να έχετε όλοι υγεία και να συνεχίσετε να προσφέρετε τις υπηρεσίες σας. Είναι αξιέπαινη η διάθεση όλων σας  για αγαστή συνεργασία, αμέριστη και διαρκή συνεισφορά στην επίλυσή ζητημάτων καθώς και την κάλυψη των αναγκών που προκύπτουν. Σας εκφράζουμε τις ευχαριστίες μας για την άψογη συνεργασία και επικοινωνία που έχουμε για το καλό του Σχολείου μας και των παιδιών μας.