“Eνημέρωση λήξης 2018-19”

Αγαπητοί  γονείς  &  κηδεμόνες

Σας πληροφορούμε ότι:

• Την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2019 στις 19:00, θα γίνει γιορτή στο σχολείο μας για να υποδεχτούμε το Καλοκαίρι. Οι μαθητές/τριες θα πρέπει να βρίσκονται στο σχολείο στις 18:30.
  • Την Παρασκευή 14 Ιουνίου 2019 και ώρα 09:00 -10:00 θα δοθούν οι τίτλοι προόδου και σπουδών όλων των μαθητών του Σχολείου στους γονείς. Παρακαλείσθε να έρθετε στο σχολείο για να τους παραλάβετε.

Tην Τετάρτη 12/06 και την Πέμπτη 13/06 στα πλαίσια του προγράμματος ανακύκλωσης, οι μαθητές καλούνται να φέρουν τα παλιά βιβλία, εκτός των βιβλίων του Ανθολογίου, της Φυσικής Αγωγής και Εικαστικών των Α΄, Γ΄ & Ε΄ τάξεων, της Μουσικής της Γ΄ τάξης, της Γραμματικής και της Θεατρικής αγωγής της Ε΄ τάξης και του Λεξικού όλων των τάξεων,  που θα χρησιμοποιηθούν και την επόμενη χρονιά.