” Έλεγχοι Προόδου 1ου Τριμήνου – Χριστουγεννιάτικη Γιορτή”

Αγαπητοί  γονείς  &  κηδεμόνες

­ 1. Το Σχολείο μας φτάνοντας στο τέλος του α΄ τριμήνου, σας ενημερώνει ότι την Παρασκευή 14 Δεκεμβρίου 2018 και ώρα 13:15΄ μετά τη λήξη του σχολικού προγράμματος, και αφού θα έχουν σχολάσει οι μαθητές, θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών των  Γ΄, Δ΄, Ε΄& ΣΤ΄ τάξεων. Παράλληλα οι εκπαιδευτικοί των Α΄ & Β΄ τάξεων θα ενημερώσουν  τους γονείς για την πρόοδο των παιδιών. Παρακαλείσθε να φροντίσετε για την παραλαβή των παιδιών σας, με το σχόλασμα και πριν παραλάβετε τους ελέγχους.

2.  Στις 21 Δεκεμβρίου 2018, ημέρα Παρασκευή, από 11:00 μέχρι 12:30 θα πραγματοποιηθεί η σχολική χριστουγεννιάτικη γιορτή. Η προσέλευση των παιδιών θα γίνει κανονικά στις  8:10  π.μ.