ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΚΟΥΤΣΙΟΥ

Ο «Μικρός covid 19» ενημερώνει τα παιδιά για τον κοροναϊό

Μαΐ 202014

Δείτε το βίντεο εδώ

από κάτω από: Νέα και Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ο «Μικρός covid 19» ενημερώνει τα παιδιά για τον κοροναϊό

Τα σχόλια είναι κλειστά.

Ετικέτες

19/5/1919: Ημέρα Μνήμης της Γενοκτονίας των Ελλήνων του Πόντου
    Η γενοκτονία των Ελλήνων του Πόντου αναφέρεται σε σφαγές και εκτοπισμούς εναντίον Ελληνικών πληθυσμών στην περιοχή του Πόντου που πραγματοποιήθηκαν από το κίνημα των Νεότουρκων κατά την περίοδο 1914-1923. Ο αριθμός των θυμάτων έχει υπολογιστεί από έναν Πόντιο μελετητή σε 353.000, αριθμός που υιοθετείται και από τις περισσότερες ξένες πηγές.
    Σχετικό βίντεο

- Σχετικές αναρτήσεις