Τελική γιορτή

Ιούν 201616

Την Τρίτη 14 Ιουνίου 2016 πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας η τελική γιορτή υπό την επιμέλεια της καθηγήτριας Φυσικής Αγωγής κα. Χρυσικού Σωτηρία. Αθλητικές δραστηριότητες και μουσικοχορευτικές επιδείξεις συνέθεσαν τη γιορτή λήξης του σχολικού έτους 2015-2016. Επίσης παρουσιάστηκαν δημιουργίες των μαθητών σε πίνακες με άμμο από το δάσκαλό τους κ. Σωτήρη.

Εκ μέρους του Διευθυντή του σχολείου μας και του Συλλόγου Διδασκόντων ευχόμαστε σε μαθητές και γονείς, καλό καλοκαίρι και καλή ξεκούραση. Ραντεβού το Σεπτέμβρη…