Κοπή πίτας από το Σύλλογο Γονέων

Φεβ 201612

κατάλογος
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗ∆ΕΜΟΝΩΝ                                    Αντίκυρα, 10 Φεβ 2016
∆ΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ

Θέμα: Κοπή Βασιλόπιτας Σχολείου
Στο πλαίσιο της γενικότερης αναφοράς των κινήσεων του Συλλόγου μας προς τους γονείς των μαθητών του ∆ημοτικού Σχολείου, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Τρίτη 16 Φεβρουαρίου ο Σύλλογος θα προσφέρει σε κάθε τάξη από μία βασιλόπιτα όπου, με τη βοήθεια των δασκάλων, θα κοπούν και θα μοιραστούν στους μαθητές συνοδευόμενες και από ένα παιδικό βιβλίο για κάθε τυχερό μαθητή.
Επίσης με την ευκαιρία θα θέλαμε να υπενθυμίσουμε στους Γονείς που δεν έχουν καταβάλει την συνδρομή ότι είναι σημαντική η πληρωμή των 10 € ανά οικογένεια προς τον Σύλλογο, ώστε να μπορούμε να συμμετέχουμε και οικονομικά σε όλες τις εκδηλώσεις, δραστηριότητες του Σχολείου.

Καλή Πρόοδο σε όλους τους Μαθητές.
Για το ∆.Σ.
Ο ΠΡΟΕ∆ΡΟΣ                                                                                Η ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΑΡΑΧΑΛΗΜ Χρήστος                                                              ΠΑΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία

από κάτω από: Σύλλογος Γονέων| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κοπή πίτας από το Σύλλογο Γονέων