ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

26 Δεκεμβρίου 2018

ERASMUS+2018 Λισαβόνα

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία το πρόγραμμα erasmus+ που υλοποιεί το 2ο Εργαστηριακό Κέντρο σε συνεργασία με το 2ο και το 3ο ΕΠΑΛ Ιωαννίνων.

Η ροή της Λισαβόνας περιελάμβανε μετακίνηση και εκπαίδευση μαθητών ΕΠΑΛ στο αντικείμενο : “WEB DESIGN”.

Πραγματοποιήθηκε το χρονικό διάστημα από 1 -12-2018 ως 18-12-2018.

Οι μαθητές επέστρεψαν με τις καλύτερες εντυπώσεις, όχι μόνο από την εκπαίδευση, αλλά και από τις πλούσιες εμπειρίες που αποκόμισαν από τη διαμονή και περιήγηση για 17 ημέρες στην πορτογαλική πρωτεύουσα.

Ποιός είμαι

Είμαι ο Δημήτριος Ανδρούτσος με καταγωγή από το χωριό Κρυφοβό Ιωαννίνων.

Έχω σπουδές γεωπονίας και οικονομίας στο ΤΕΙ Θεσσαλινίκης και στο Γεωπονικό Πανεπιστήμιο Αθήνας και παιδαγωγικές σπουδές στην ΑΣΠΑΙΤΕ Αθήνας.

Είμαι εκπαιδευτικός στην επαγγελματική εκπαίδευση. Αυτή τη χρονική περίοδο που διανύουμε είμαι διευθυντής Εργαστηριακού Κέντρου στην πόλη των Ιωαννίνων, όπου και κατοικώ.

21 Δεκεμβρίου 2018

WELCOME

Καλωσήρθατε στο Blog μου!

έναρξη: 22-12-2018