3o ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ

12/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ                                 ΕΠΕΙΓΟΝ

ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ                                                                                                                                                                                 ΔΕΥΤΕΡΑ, 11-02-2019

ΘΕΜΑ: 3Ο ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΜΑΘΗΤΩΝ

Αγαπητοί γονείς- κηδεμόνες.

Κατόπιν αιτήματός μας στην Περιφέρεια Αττικής για ανάγκη σχεδιασμού και τρίτου δρομολογίου μεταφοράς μαθητών του Σχολείου μας, μας ζητήθηκε η δήλωση επικαιροποιημένου ενδιαφέροντος από μέρους σας.

Κατά συνέπεια όσοι μαθητές δεν μεταφέρονται ήδη με σχολικά λεωφορεία και επιθυμείτε από τούδε και στο εξής να μεταφέρονται, παρακαλείσθε ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 13-02-2019 να συμπληρώσετε τη σχετική αίτηση, προκειμένου να δηλώσουμε στην Περιφέρεια Αττικής το σχετικό ενδιαφέρον του Σχολείου.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

———————————————————————————————————-

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΑΙΔΙΟΥ: _______________________________________