ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ                                               Τετάρτη, 19-9-2018

ΘΕΜΑ: ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

1. Το Σχολείο μας ευχαριστεί για άλλη μια φορά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων, ο οποίος προσέφερε άμεσα δύο φούρνους μικροκυμάτων για τις ανάγκες του Ολοήμερου.
  2. Ευχαριστούμε τον κύριο Αιμίλιο Ρεΐσογλου, πατέρα μαθητή μας, ο οποίος προέβη στη δωρεά τριών τσιμεντένιων πάγκων για την κάτω αυλή του Σχολείου, προκειμένου να κάθονται οι μαθητές την ώρα των διαλειμμάτων.

Στους δύσκολους καιρούς που ζούμε οι δωρεές γονέων, είτε μέσω του «Συλλόγου Γονέων» είτε μεμονωμένα, όχι μόνο μας συγκινούν αλλά βοηθούν και τα μέλη της σχολικής κοινότητας να επιτελέσουν το έργο τους μέσα σε ένα πιο βελτιωμένο δομικό πλαίσιο.

Ιωάννης Αθανασίου