Ανοίγουν τα σχολεία / Back to school

teacher

Αγαπητοί/ές μαθητές/μαθήτριες,  γονείς, κηδεμόνες και φίλοι,

Ο Αγιασμός στο σχολείο μας θα γίνει την Τετάρτη 11/9/2019 και ώρα 09:00΄.

Ας οπλιστούμε με δύναμη, υπομονή, αγάπη και χαμόγελο κι ας ξεκινήσουμε την καινούρια μας χρονιά με τις θερμότερες ευχές και ευλογίες.

teacher

Πίσω στα θρανία / Superteacher (Πηγή: Τόκας Δημήτριος)

Παράλληλα, σας ενημερώνουμε ότι με απόφαση του Συλλόγου Διδασκόντων ολοκληρώθηκε  η κατανομή των τάξεων σύμφωνα με την οποία ορίζονται:

Υπεύθυνος/η εκπαιδευτικός :

Α΄ Τάξης:  Θεοδωροπούλου Γεωργία

Β΄ Τάξης:  Παπαδημητρακοπούλου Ευγενία

Γ΄ Τάξης:  Οικονομόπουλος Σπυρίδων

Δ΄ Τάξης: Κανελλοπούλου Μαρία

Ε΄ Τάξης: Νιάρος Σπυρίδων

Στ΄ Τάξης: Τσιμπίρη Μάρθα

Καλή χρονιά σε μικρούς και μεγάλους…!

Σημείωση: Για την έναρξη των μεταφορών των μαθητών και μαθητριών δεν έχουμε ενημερωθεί ακόμα γι αυτό θα πρέπει οι γονείς να αναλάβουν μόνοι τους τη μετακίνηση των παιδιών, τουλάχιστον την πρώτη ημέρα του αγιασμού για να παραστούν κι αυτοί στην τελετή.

Καλή σχολική χρονιά

Ο διευθυντής του σχολείου

Ανακοίνωση του Νηπιαγωγείου Κάτω Αλισσού: Για να μπορούν οι γονείς να εξυπηρετηθούν ο Αγιασμός στο Νηπιαγωγείο Κάτω Αλισσού θα γίνει την ίδια μέρα στις 10:00΄.

Η Προϊσταμένη του Νηπιαγωγείου

Σωτηροπούλου Μαρίνα

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.