Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες / Mother’s day

IMG 20230513 004243

«Χρόνια πολλά» σε όλες τις μαμάδες, αλλά ιδιαιτέρως στις μαμάδες της Β΄ τάξης του Δημοτικού Σχολείου Άνω Αλισσού από τα μικρά πλασματάκια τους! Τα κολιέ που τους κατασκεύασαν οι μικροί-ες μαθητές και μαθήτριες θα κοσμούν πλέον το λαιμό τους! Τα μπρελόκ επίσης, από πηλό, θα είναι ένα αναπόσπαστο κομμάτι της αγάπης τους, και η μικρή αφιέρωση που έχουν στο πίσω μέρος ελπίζουμε να τους γεμίσει πολλά χαμόγελα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Η δασκάλα της τάξης

Θεοδωροπούλου Γεωργία

Σημείωση: Το άρθρο αναρτήθηκε καθυστερημένα λόγω μη συνδεσιμότητας στο ΠΣΔ.

Κατηγορίες: Β΄ Τάξη Δημοτικού, Γενικά, Γιορτή της μητέρας. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Χρόνια πολλά σε όλες τις μαμάδες / Mother’s day

1. Ο/Η Κουτρούλη Γεωργία λέει:

Μπράβο στα παιδιά για τις δημιουργίες τους! Μπράβο στην πρωτοβουλία της δασκάλας!!!