Ευρωπαϊκό πρόγραμμα “SYMSITES”

Χρηματοδοτικά προγράμματα | Βιβλιοθήκη Πανεπιστημίου Αιγαίου

Ο Σύλλογος διδασκόντων με την υπ αρ. 24/3-5-2023 πράξη του,  και ιδιαίτερα οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε΄τάξης δημοτικού, σας προσκαλούμε στην παρουσίαση του Ευρωπαϊκού Προγράμματος “SYMSITES” που θα λάβει χώρα στο σχολείο μας τη Δευτέρα, 15/5/2023 και ώρα 10:00΄.

Οι υπόλοιπες τάξεις του σχολείου θα παρακολουθήσουν κανονικά το πρόγραμμά τους όπως κάθε Δευτέρα.

Ο  Διευθυντής του σχολείου και ο δάσκαλος της τάξης.

Πρόσκληση σε παρουσίαση του Ευρωπαϊκού προγράμματος SYMSITES-1

Κατηγορίες: Γενικά, Εργαστήρια Δεξιοτήτων, Ευρωπαϊκά προγράμματα, Καινοτόμα Προγράμματα, Περιβαλλοντική Εκπαίδευση. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.