3η Ενδοσχολική επιμόρφωση / 3rd In-school training

Κατανομή τμημάτων και διδακτικών αντικειμένων

«Ενδοσχολική Επιμόρφωση»

Ημερομηνία: Παρασκευή, 24/3/2023

Θέμα: «Αξιοποιώντας το λογισμικό πρόγραμμα Microsoft Power Point για τη δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού»

Υπεύθυνος Επιμόρφωσης : Τόκας Δημήτριος

Πρόγραμμα:

1030΄ – 10:40΄: Ενημέρωση για το πρόγραμμα ενδοσχολικής επιμόρφωσης για το σχ. έτος 2021-22 (Θεοδωροπούλου Γεωργία).

10:40 – 10:45΄: Αρχική,  διαγνωστική Αξιολόγηση (Τόκας Δημήτριος)

10:45΄- 11:00΄: Παρουσίαση – Θεωρητικό πλαίσιο «Αξιοποιώντας το λογισμικό πρόγραμμα Microsoft Power Point για τη δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Α΄ μέρος» (Τόκας Δημήτριος).

11:00΄- 11:30΄: «Αξιοποιώντας το λογισμικό πρόγραμμα Microsoft Power Point για τη δημιουργία εκπαιδευτικού υλικού Β΄ μέρος» – (Παπαδημητρακοπούλου Ευγενία).

11:45΄  –  13:20΄:  Εργαστήριο.

13:20΄- 13:30΄: Συζήτηση – Τελική Αξιολόγηση.

Χώρος: Η επιμόρφωση θα γίνει στην αίθουσα ΤΠΕ με τήρηση όλων των μέτρων προφύλαξης για τη μη διάδοση του Covid 19.

Στους συμμετέχοντες (όλων των επιμορφώσεων) θα χορηγηθούν βεβαιώσεις συμμετοχής με ευθύνη του Δ/ντή και της υπεύθυνης της ομάδας κας Θεοδωροπούλου.

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.