Εορτασμός για την 25η Μαρτίου και τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου / Our school is celebrating

Το σχολείο μας γιορτάζει και σας καλούμε να παρακολουθήσετε την εκδήλωση μας την 24η Μαρτίου 2023 και ώρα 09:30΄.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Πρωτοστατούν οι μαθητές και οι μαθήτριες των Α΄ και Στ΄ τάξεων (οι μικρομεγάλοι του σχολείου μας) και είναι μια ευκαιρία για μας να ανοίξουμε ξανά τις πόρτες στην τοπική κοινωνία.

Λαμβάνοντας βέβαια όλα τα μέτρα που θα προστατεύσουν την υγεία του καθενός.

Ο διευθυντής, το προσωπικό, οι μαθήτριες και οι μαθητές του σχολείου μας.

Κατηγορίες: 25η Μαρτίου, Α΄ Τάξη Δημοτικού, Γενικά, Ιστορία Στ΄τάξης, Νέα Ανακοινώσεις, Στ΄ τάξη. Ετικέτες: , , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.