Τριήμερο πένθος για το τραγικό δυστύχημα / Three days of mourning for the tragic accident

Κάντε κλικ στην εικόνα: “Έφυγες νωρίς” του Σταμάτη Σπανουδάκη.

Το σχολείο μας, όπως και όλοι οι δημόσιοι οργανισμοί και φορείς, συμμετέχει στο τριήμερο πανελλήνιο πένθος για το τραγικό δυστύχημα στα Τέμπη.

Ευχόμαστε “Ο Θεός να αναπαύσει τις ψυχές” των συνανθρώπων μας, που τόσο ξαφνικά και βίαια “έφυγαν”, από κοντά μας,  καλή δύναμη και κουράγιο σε όλους αυτούς κι αυτές που τους περίμεναν και δεν θα πάψουν να τους θρηνούν και καλή ανάρρωση στους τραυματίες.

Ο διευθυντής , οι εκπαιδευτικοί, το προσωπικό, οι μαθήτριες και οι μαθητές του σχολείου μας…

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.