Προκήρυξη για σχολική τροχονόμο

ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ

Φίλοι γονείς και συντοπίτες,

Πρώτ’ απ’ όλα θέλουμε να σας ενημερώσουμε ότι από την καινούρια χρονιά το σχολείο μας δεν έχει σχολική τροχονόμο.

Η κυρία Καραβότα, για καθαρά επαγγελματικούς λόγους, δεν μπορεί να προσφέρει άλλο τις υπηρεσίες της απ΄αυτή τη θέση.

Εμείς την ευχαριστούμε ολόθερμα για την αμέριστη συμπαράσταση στο σχολείο μας και την προσφορά της στο παιδί και την ασφάλειά του. Παράλληλα, της ευχόμαστε καλή δύναμη και θεία φώτιση στο έργο της από την εξαιρετικά λεπτή και υπεύθυνη θέση από την οποία καλείται να υπηρετήσει τους συνανθρώπους μας.

Όσο για τη λειτουργία του σχολείου προκηρύχθηκε νέα θέση σχολικού τροχονόμου και περιμένουμε τις αιτήσεις σας  σύμφωνα με της οδηγίες της προκήρυξης που ακολουθεί.

Προκήρυξη για πρόσληψη σχολικών τροχονόμων Δ.Σ. Άνω Αλισσού 2023

Ο διευθυντής του σχολείου

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σχολική Τροχονόμος. Ετικέτες: , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.