Εγγραφές μαθητών – μαθητριών στο Γυμνάσιο

Φίλε γονέα της ΣΤ΄ τάξης,

Σας ενημερώνουμε ότι με το υπ’ αριθμ. Φ.19/18743/21-11-2022 έγγραφο της Διεύθυνσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Αχαῒας  ξεκινά η διαδικασία υποβολής των απαραίτητων δικαιολογητικών για τη φοίτηση των μαθητών της (φετινής) ΣΤ΄ τάξης στο Γυμνάσιο για το σχολικό έτος 2023 – 2024.

Για τον λόγο αυτό καλείστε :

1)      Να συμπληρώσετε και να υπογράψετε μέχρι την Παρασκευή  2 Νοεμβρίου 2022 τη σχετική υπεύθυνη δήλωση.

2)  Πρωτότυπο λογαριασμό ΔΕΥΑΠ ή ΔΕΗ στο όνομα ενός εκ των δύο γονέων/κηδεμόνων του μαθητή ή την τελευταία υποβληθείσα φορολογική δήλωση (έντυπο Ε1) με διαγραμμένα τα οικονομικά στοιχεία του υπόχρεου.

Ο  Δ/ντής

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Στ΄ τάξη. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.