Πρόγραμμα εξ αποστάσεως εκπαίδευσης

Φίλοι γονείς, μαθητές και μαθήτριες,

Μετά την επίσημη ανακοίνωση της Δ/νσης Α/θμιας Εκπ/σης Αχαΐας σας ανακοινώνουμε ότι για το διήμερο 24 και 25  Ιανουαρίου το σχολείο μας θα λειτουργήσει με τηλεκπαίδευση.

Ακολουθεί το ωρολόγιο πρόγραμμα που θα ακολουθηθεί όπως και οι διευθύνσεις Webex των εκπαιδευτικών.

Πρόγραμμα τηλεκπαίδευσης

Κάνοντας Ctrl και κλικ πάνω σε κάθε μάθημα οδηγείστε αυτόματα στην αίθουσα τηλεκπαίδευσης του κάθε εκπαιδευτικού.

Για όποια πληροφορία επικοινωνήστε με τους υπεύθυνους του κάθε τμήματος.

Ο Δ/ντής

Κατηγορίες: Γενικά, Εξ αποστάσεως εκπαίδευση, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων. Ετικέτες: , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.