Παραλαβή βιβλίων και υλικών μαθητών από το σχολείο / My books back

τσάντα

Φίλοι γονείς,

Σας ανακοινώνουμε ότι το σχολείο μας είναι κάθε μέρα ανοιχτό και μπορείτε να προσέλθετε για την παραλαβή των υλικών (βιβλία – τετράδια – φυλλάδια – ηλεκτρονικό εξοπλισμό κ.α.) των παιδιών σας, από τις 13:45΄έως τις 17:20΄.

Τα υλικά των παιδιών θα βρίσκονται στον εξωτερικό πίνακα ανακοινώσεων ή στην είσοδο του σχολείο (χολ) ανά τάξη. Καλό είναι να έχει προηγηθεί τηλεφωνική επικοινωνία εκ μέρους σας  για την αποφυγή συνωστισμού και για να υπάρχει σίγουρα προσωπικό στο σχολείο για την εξυπηρέτησή σας.

Προσοχή: Θα πρέπει να τηρείτε όλα τα μέσα προστασίας για τη προφύλαξη μετάδοσης ασθενειών όπως μάσκα, γάντια, αποστάσεις κλπ.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συνεργασία

Ο Διευθυντής Τόκας Δημήτριος

Κατηγορίες: Γενικά, Εξ αποστάσεως εκπαίδευση, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.