Ξεκίνημα χρονιάς / New school year

λουλούδια

Φίλοι γονείς και μαθητές,

Παρά τις όποιες δυσκολίες το σχολείο μας ξεκίνησε και λειτουργεί κανονικά με όλο το προσωπικό και τον εξοπλισμό (βιβλία, υλικά κλπ) από τις πρώτες μέρες. Σε αυτό συμβάλατε κι εσείς, γι αυτό και μέσω του ιστολογίου μας ευχαριστούμε τα φυτώρια Κ. Φλίγκου για τα  λουλούδια του μπαλκονιού μας, την Α.Β. Βασιλόπουλος, και ιδιαίτερα τον κύριο Νικόλαο Λιάκο, για τους νέους Ηλ. Υπολογιστές, τον κύριο Κολλιόπουλο για την τεχνική υποστήριξη, αλλά και όλους και όλες φανερά ή κρυφά βοηθήσανε άμεσα ή έμμεσα σε αυτό το ξεκίνημα.

Ελπίζουμε η χρονιά να συνεχιστεί χωρίς δυσκολίες και απρόοπτα τόσο για τους μαθητές και το προσωπικό όσο και για τις οικογένειές τους.

Ο διευθυντής του σχολείου Τόκας Δημήτριος

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.