22 – 4 – 2020 Ανοιξιάτικες εργασίες για “Σαΐνια” και μόνο για “Σαΐνια”

Λατρεμένα μου «Σαϊνόπουλα»,

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!

Χρόνια πολλά σε όλα και λίγο παραπάνω στην Αναστασούλα μας που είχε τα γενέθλιά της την περασμένη Παρασκευή! Της ευχόμαστε να είναι ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! Και φυσικά τα γλυκά δε θα τα γλιτώσει! Όταν με το καλό ανοίξουν τα σχολεία, θα μας τα φέρει τότε…

Να την πάρετε τηλέφωνο να της ευχηθείτε κι εσείς.

Εμείς μετά από την Ανάσταση του Χριστού μας κι αφού χαλαρώσαμε για λιγάκι, ήρθε ο καιρός να επιστρέψουμε στις δουλίτσες μας με κέφι και με πείσμα. Και φυσικά, αν έχετε και καμιά δυσκολία, να μην ντραπείτε καθόλου και να με πάρετε τηλέφωνο!

ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΚΑΙ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ!!!

Σας ΛΑΤΡΕΥΩ αγγελούδια μου

ΚΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ

Η κυρία σας

Παπαδημητρακοπούλου Ευγενία – Τζένη

Κατηγορίες: Β΄ Τάξη Δημοτικού, Γλώσσα Β΄ Δημοτικού, Διδακτικό Υλικό, Εξ αποστάσεως εκπαίδευση, Μαθηματικά Β΄ Δημοτικού. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.