Καλό Πάσχα / Happy Eastern

Αγαπητοί μου μαθητές
Εύχομαι σε σας και στις οικογένειές σας Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα. Ένα Πάσχα διαφορετικό από τα προηγούμενα. Είμαι σίγουρος ότι θα περάσουμε καλά και ευχάριστα Μένοντας Σπίτι και προσέχοντας.
Να έχουμε υπομονή, καλή διάθεση, ψυχραιμία και προσευχή ειδικά τις άγιες μέρες της Μεγάλης Εβδομάδας, της Εβδομάδας των Παθών του Κυρίου.
Είμαι σίγουρος ότι θα βγούμε νικητές από αυτή τη δοκιμασία και με ασφάλεια θα ανταμώσουμε στις σχολικές αίθουσες.

Υπομονή, πίστη και ελπίδα.
ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ
Ο ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Κατηγορίες: Γ΄ τάξη Δημοτικού, Γενικά, Γλώσσα Γ΄ τάξης, Εξ αποστάσεως εκπαίδευση, Θρησκευτικά Γ΄τάξης, Μ. Εβδομάδα & Ανάσταση, Μαθηματικά Γ΄ Τάξης, Μεγάλη Εβδομάδα - Ανάσταση. Ετικέτες: , , , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.