Οδηγίες και υλικό για την Δ΄ τάξη / Instruction and homework

Λογοτεχνία

Αγαπημένα μου παιδιά,

Ελπίζω να είστε καλά και να μην ξεχάσετε ούτε εμένα ούτε το σχολείο σας.

Προσέξτε τόσο τους εαυτούς σας όσο και τους γύρω σας και πιο πολύ τον παππού και τη γιαγιά.

Σας στέλνω υλικό για να ασχοληθείτε αυτές τις μέρες… (Κάντε κλικ στις εικόνες που ακολουθούν).

Οδηγίες για το μάθημα της Γλώσσας Δ΄ τάξης / Language (Πηγή: Κανελλοπούλου Μαρία)

Οδηγίες για τα Μαθηματικά Γλώσσα Δ΄ τάξης / Mathematics (Πηγή: Κανελλοπούλου Μαρία)

Οδηγίες για την Ιστορία Δ΄ τάξης / History (Πηγή: Κανελλοπούλου Μαρία)

Σας αγαπάω και μου λείπετε πολύ…!

Η δασκάλα της Δ΄τάξης

Κανελλοπούλου Μαρία

Κατηγορίες: Γενικά, Γλώσσα Δ΄ τάξης, Δ΄ τάξη δημοτικού, Ιστορία Δ΄ δημοτικού, Μαθηματικά Δ΄ τάξης. Ετικέτες: , , , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.