Νέες Οδηγίες (ΕΠΕΙΓΟΝ)/ New Instructions (URGENT)

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να δείτε τις τελευταίες επίσημες ανακοινώσεις της Ελληνικής Πολιτείας και των υπευθύνων του ΕΟΔΥ (ΦΕΚ – ΚΥΑ) για το θέμα της αντιμετώπισης του Κορονοϊού.

Είναι βασικό να παρακολουθούμε και να συμμορφωνόμαστε με τις επίσημες οδηγίες γιατί μόνο έτσι ασφαλίζουμε τους εαυτούς μας και τη δημόσια υγεία χωρίς πανικούς – υπερβολές – αδιαφορία και λάθος αποφάσεις.

Δ1α_ΓΠοικ16838_10_03_2020 ΚΥΑ_Β 783_ΚΛΕΙΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΟΡΟΝΟΙΟΣ

ΕΞΕ – 36977 – 2020 – Διαβίβαση Οδηγιών

ΕΞΕ – 36981 – 2020 – Γνωστοποίηση Δημοσίευσης ΚΥΑ στην Εφημερίδα της Κυβέρνησης

ΕΟΔΥ Οδηγίες για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι _ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

ΦΕΚ 55Α-11022020 ΠΝΠ ΚΟΡΩΝΟΙΟΣ

ΦΕΚ_725_ΔΙΟΡΘΩΜΕΝΟ

Καλή δύναμη σε όλους

Ο διευθυντής

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.