Συγκέντρωση τροφίμων για οικογένειες / Food fundraiser

Ένα μεγάλο “ευχαριστούμε” σε όλους εσάς που προσφέρατε τρόφιμα για να δοθούν σε οικογένειες των χωριών μας που έχουν πραγματικά ανάγκη.

Ο έρανος διοργανώθηκε από την Εκκλησιαστική Επιτροπή του Ι. Ν. Αγίας Τριάδος Άνω Αλισσού και το σχολείο μας και οι γονείς των παιδιών μας δεν μπορούσαν να μην πάρουν μέρος δίνοντας το μήνυμα ότι τα Χριστούγεννα είναι «αγάπη» και «προσφορά».

Χρόνια πολλά & ευλογημένα Χριστούγεννα – Καλή Πρωτοχρονιά

Κατηγορίες: Γενικά, Επετειακά, Νέα Ανακοινώσεις, Χριστούγεννα. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.