Η τσάντα στο σχολείο / School bags at school

Η τσάντα στο σχολείο / School bags at school Κάντε κλικ στην εικόνα να διαβάσετε την εγκύκλιο…!

Και δεν ξεχνάμε ότι τα δυο πρώτα Σαββατοκύριακα κάθε μήνα εφαρμόζεται στο σχολείο μας το πρόγραμμα «Η τσάντα στο σχολείο»…

Σχετικά με ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΩ ΑΛΙΣΣΟΥ

Είμαστε οι μαθήτριες, οι μάθητές οι δάσκαλοι και οι γονείς του 6/θέσιου Δημοτικού Σχολείου Άνω Αλισσού. Βρισκόμαστε πολύ κοντά στη θάλασσα και 20 χιλιόμετρα από την Πάτρα,  σε μια μαγευτική τοποθεσία της Δυτικής Αχαΐας.
Υπεύθυνοι αναρτήσεων και λειτουργίας του blog: Κανελλοπούλου Μαρία, Παπαδημητρακοπούλου Ευγενία και Τόκας Δημήτριος.
Υπεύθυνος κατά το νόμο για ό,τι πάει στραβά όπως λάθη, παραλήψεις, ατέλειες, σεισμούς, λοιμούς, πλημμύρες, καταποντισμούς, καταστροφές κλπ: Τόκας Δημήτριος

Περισσότερες πληροφορίες
Δημοσιεύθηκε στην Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων και χαρακτηρίσθηκε . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.