Αποχώρηση μαθητών & Αθλητική Ημέρα / Sport day

Γυνμναστική-P.-E.-Tokas-Small-220×162

Αθλητική Ημέρα / Sport day (Πηγή: Τόκας Δημήτριος)

Φίλοι γονείς,

Σας κάνουμε γνωστό ότι την Τετάρτη, 3/10/2018 (μόνο) όλοι οι μαθητές του σχολείου θα σχολάσουν στις 12:25΄ λόγω ελλείψεων σε εκπαιδευτικούς ειδικοτήτων και η Πανελλήνια – Ευρωπαϊκή αθλητική ημέρα αναβλήθηκε για την Παρασκευή, 5/10/2018. Οι δραστηριότητες της Παρασκευής θα γίνουν, ανάλογα με τον καιρό, στο γήπεδο ή στο σχολείο. Οι μαθητές θα πρέπει να έχουν μαζί και τις τσάντες τους για την περίπτωση νέας αναβολής της ημέρας.

Ο διευθυντής του σχολείου

Κατηγορίες: Γενικά, Διαφορετικότητα/Diversity, Νέα Ανακοινώσεις. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.