ΕΠΕΙΓΟΝ – Πιθανή αναβολή έναρξης δρομολογίων / School taxi

Φίλοι γονείς,

Επειδή αργά χθες το βράδυ (Τρίτη 11/9/2018) ενημερωθήκαμε, τυχαία, ότι τα δρομολόγια με τα ταξί ενδέχεται να μη πραγματοποιηθούν σας παρακαλούμε να επικοινωνήσετε με τους μεταφορείς για τη μεταφορά των μαθητών στο σχολείο αλλά και για την επιστροφή τους το σπίτι. Το δρομολόγιο του λεωφορείου απ’ όσο γνωρίζουμε έως τώρα θα πραγματοποιηθεί κανονικά.

Δυστυχώς το σχολείο μας, όχι απλά δεν μπορεί να παρέμβει στη διαδικασία, αλλά και δεν έχει την ενημέρωση που θα έπρεπε για να μη ταλαιπωρείστε εσείς και τα παιδιά σας.

Προσπαθούμε όμως να έρθουμε σε επικοινωνία με τους υπεύθυνους και για όποια αλλαγή θα υπάρξει νέα ανακοίνωση.

Συγγνώμη για την όποια αναστάτωση.

Ο διευθυντής του σχολείου

Κατηγορίες: Γενικά, Νέα Ανακοινώσεις, Σύλλογος Γονέων. Ετικέτες: , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.