Θησαυροί από τα σπουδαιότερα παγκόσμια μουσεία / Visit treasures in world famous museums

Κάντε κλικ στην εικόνα για μια μαγευτική περιήγηση στα σπουδαιότερα εκθέματα μουσείων με την εφαρμογή  Google artproject… / Visit treasures in world famous museums

Διαλέξτε, συλλογή / collection, καλλιτέχνες / artists, έργα τέχνης/ art work, ή άλμπουμ μελών / user galleries, κλπ (δυστυχώς στα Αγγλικά) και περιηγηθείτε ανάμεσα στους εκπληκτικούς θησαυρούς των μεγαλύτερων μουσείων στον κόσμο. Καλό  σας ταξίδι…!

Τέχνη / Art (Πηγή: Τόκας Δημήτριος)

Κατηγορίες: Γεωγραφία Στ΄τάξης, Ιστορία Στ΄τάξης, Στ΄ τάξη. Ετικέτες: , , , . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.