Πασχαλινές Ευχές

Αγαπητοί Μαθητές, Γονείς και Κηδεμόνες,

Εκ μέρους όλου του Συλλόγου Διδασκόντων του Δημοτικού Σχολείου Αμπελοκήπων θα θέλαμε με τη σειρά μας να σας ευχαριστήσουμε για όλο το ενδιφέρον και την προσπάθεια που καταβάλατε, προκειμένου να καταστεί η Εξ αποστάσεως Εκπαίδευση επιτυχής!

Ανταποκριθήκατε με ζήλο σε μία διαδικασία, η οποία ήταν πρωτόγνωρη για όλους μας.

Σας ευχόμαστε ολόψυχα το υπέρτατο αγαθό. Υγεία σε σας και τις οικογένειές σας.

Το φετινό Πάσχα θα είναι διαφορετικό για όλους μας, ωστόσο θα εκτιμήσουμε περισσότερο τα επόμενα.

Συνεχίζουμε να μένουμε σπίτι συγκεντρώνοντας δυνάμεις, υπομένοντας τις πρωτόγνωρες  καταστάσεις και χαρίζοντας αμερόληπτη αγάπη.

Θα κάνουμε ένα μικρό διάλειμμα των Εξ αποστάσεως μαθημάτων από τις 15 Απριλίου έως τις 21  Απριλίου. Ωστόσο τις υπόλοιπες μέρες των διακοπών θα αναρτάται υλικό στην ηλεκτρονική πλατφόρμα https://auth.e-me.edu.gr/ .

Η Προϊσταμένη      και      Ο Σύλλογος Διδασκόντων

Καλαμπάκα Κλεοπάτρα, Γιώτα Στεφανία, Καλύβα Μαρία-Ελένη, Κούτσια Χριστίνα, Κωνσταντινάκου Αργυρώ, Κώστα Αναστασία, Μπαλάση Χριστίνα, Μπένια Φανή