Οι μαθητές του Σχολείου 2015-2016

Οι μαθητές των Α' και Β' τάξεων με τη δασκάλα τους Θάλεια Ρόσιου. Από αριστερά προς δεξιά οι μαθητές: Ριζόγλου Δημήτρης, Ίμπο, Κάββαλος Στέλιος, Κράστεβ Αλέκο, Χαιρέτη Μαρία, Κάββαλου Αναστασία, Βιτσαξάκης Μάνος, Χαβάκης Παναγιώτης, Ξειδιανάκη Ευαγγελία, Καραβελάκη Μαρία και Ρυσσάκης Βασίλης.

Οι μαθητές των Α’ και Β’ τάξεων με τη δασκάλα τους Θάλεια Ρόσιου. Από αριστερά προς δεξιά οι μαθητές: Ριζόγλου Δημήτρης, Ίμπο, Κάββαλος Στέλιος, Κράστεβ Αλέκο, Χαιρέτη Μαρία, Κάββαλου Αναστασία, Βιτσαξάκης Μάνος, Χαβάκης Παναγιώτης, Ξειδιανάκη Ευαγγελία, Καραβελάκη Μαρία και Ρυσσάκης Βασίλης.

DSC00405

Οι μαθητές των Γ’ και Δ’ τάξεων. Από αριστερά προς τα δεξιά: Καραβελάκης Βασίλης, Γριντάκης Στράτος, Μπρόζι Αλέξης, Μάρτης Αντώνης, Παπαδάκης Νίκος, Σαββάκης Βαγγέλης, Φαραζάκη Ευγενία, Τσιριντάνη Μαρία-Νικολέττα, Φρυσουλάκη Βάλια και Κόκκινου Μαρία

DSC00425

Oι μαθητές της Ε’ και ΣΤ’ τάξης με τη δασκάλα τους κα Δήμητρα Ξανθάκη. Από αριστερά προς τα δεξιά: Τσιριντάνη Μαρία-Αικατερίνη, Σπαθαράκη Έλενα, Στεφανάκη Κατερίνα, Χαλκιαδάκη Στέλλα, Βολιτάκης Στάθης, Μάρτης Μάρκος, Ριζόγλου Νίκος, Φαραζάκης Αντώνης και Βιγκάκης Γιάννης