Βράβευση μαθητών από τη Μαθηματική Εταιρία

Σας ενημερώνουμε ότι το Παράρτημα Χανίων της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, το ΚΕΠΠΕΔΗΧ-ΚΑΜ και το 11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων συνδιοργανώνουν βράβευση των μαθητών του νομού που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς της ΕΜΕ κατά τα σχολικά έτη 2019-20 και 2020-21 (Θαλής, Ευκλείδης, Αρχιμήδης, Πυθαγόρας και Τοπικός Διαγωνισμός Α Γυμνασίου “Σταμάτης Μπάτσης”). Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 02 Οκτωβρίου 2021, στις 16:30 στο Θέατρο Ανατολικής Τάφρου.

Στο εξεταστικό κέντρο του 11ου Δημοτικού Σχολείου Χανίων είχαν εξεταστεί μαθητές του σχολείου μας . Οι μαθητές που διακρίθηκαν είναι:

ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ,
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΒΑΣΙΛΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ,
ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
ΣΤΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΣΜΑΙΛ ΣΑΜΟΥΗΛ
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΑΓΑΠΗ
ΜΠΟΥΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΛΑΛΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Τα ονόματα των μαθητών βρίσκονται στην ιστοσελίδα του Παραρτήματος Χανίων www.mathchan.gr, στα σχετικά άρθρα. Πολλά μπράβο σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν και πάντα επιτυχίες!

Η Δ/νση