ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Ευχαριστούμε θερμά:

• Το Σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την επιδιόρθωση της αυλαίας της σκηνής και για τη χορήγηση των υλικών για την κινητή σκάλα της αίθουσας εκδηλώσεων καθώς και τον κύριο Δεμερούτη Δημήτριο (δάσκαλο του σχολείου μας) και Δεμερούτη Βασίλειο για τη δωρεάν κατασκευή της.
  • Την οικογένεια του συγχωριανού μας Δημητρίου Αναστασίου για τη δωρεά 50€ στη μνήμη του πατέρα του Δημητρίου Κωνσταντίνου.
  • Τον Πολιτιστικό σύλλογο Αγίου Ιωάννη και τον κύριο Γρηγορόπουλο Ηλία για τη δωρεά από 50€ στη μνήμη του Δημητρίου Κωνσταντίνου.
  • Τον κύριο Μπαϊρακτάρη Βασίλειο του Κωνσταντίνου για τη δωρεά των ιστορικών και λογοτεχνικών βιβλίων, τα οποία θα αξιοποιηθούν κατάλληλα από τη δανειστική βιβλιοθήκη του σχολείου μας.

Οι παραπάνω ενέργειες μας δίνουν δύναμη και κουράγιο για το εκπαιδευτικό έργο που έχουμε να επιτελέσουμε.