Αγαπητοί γονείς και φίλοι του σχολείου μας,

ο πανελλήνιος διαγωνισμός κατασκευής για το Αστέρι της Ευχής ξεκίνησε!!!!!

Σας προσκαλούμε να πατήσετε στον παρακάτω σύνδεσμο και να ψηφίσετε μέσω facebooκ, όσοι έχουν λογαριασμό, για την προσπάθεια των παιδιών και για τη κατασκευή του σχολείου που πιστεύετε ότι θα ήταν όμορφο να βραβευτεί.

Απ΄ότι πληροφορηθήκαμε πρέπει οι χρήστες να επιλέξουν την εικόνα της κατασκευής μέσα από τη σελίδα του Make a wish στο facebook και εκεί μόνο να κάνουν like καθώς μέσα από τις κοινοποιήσεις δεν μετρούν.

Εξυπακούεται ότι μπορούμε να ψηφίσουμε εκτός από το δικό μας και όποιο έργο θέλουμε καθώς δεν πρόκειται για διαγωνισμό πρωτιάς αλλά για επιβράβευση όλων των έργων των παιδιών.

Εμείς δηλώνουμε περήφανοι και νικητές και μόνο που διαγωνιζόμαστε με άλλα 22 σχολεία της Ελλάδας.

Να θυμίσουμε ότι η χρήση του facebook απαγορεύεται ρητά για άτομα κάτω των δεκατριών χρόνων. Οπότε οι μικροί μας μαθητές ας περιμένουν απλά τα αποτελέσματα…….