Ανακοίνωση, Eπαναλειτουργία Δημ. Σχολείων, Πρόγραμμα 1ης-5ης Ιουνίου

Αγαπητοί μας Γονείς και παιδιά
Σας προωθήσαμε στα email σας το Πρόγραμμα που προβλέπεται για τις επόμενες ημέρες με το άνοιγμα των σχολείων.
Το Πρόγραμμα θα παρακολουθήσουν οι μαθητές/τριες της Στ τάξης κατά τις κάτωθι ημέρες: Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή μόνο
ενώ οι μαθητές/τριες της Ε τάξης κατά τις κάτωθι ημέρες: Tρίτη-Πέμπτη , γι΄αυτήν την εβδομάδα, δεδομένων των μέχρι ώρας συνθηκών και των προβλεπόμενων διατάξεων.
 Για την ερχόμενη εβδομάδα προβλέπεται το Πρόγραμμα να παρακολουθήσουν οι μαθητές/τριες της Ε τάξης κατά τις κάτωθι ημέρες: Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή
και οι οι μαθητές/τριες της Ε τάξης κατά τις κάτωθι ημέρες: Tρίτη-Πέμπτη
Το Πρόγραμμα των τάξεων Γ-Δ θα παρακολουθούν αρχικά

οι μαθητές/τριες της Γ τάξης κατά τις κάτωθι ημέρες: Δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευή μόνο
ενώ οι μαθητές/τριες της Δ τάξης κατά τις κάτωθι ημέρες: Tρίτη-Πέμπτη , γι΄αυτήν την εβδομάδα.
Εάν υπάρξει μειωμένος αριθμός μαθητών παρακολούθησης των μαθημάτων τα υποτμήματα θα συνενωθούν.

Οι μαθητές/τριες της Α-Β τάξης θα παρακολουθούν καθημερινά το Πρόγραμμα μαθημάτων.

Σε κάθε νέα εξέλιξη  θα λαμβάνετε άμεση ενημέρωση.
Καλή μας αρχή!
Η Προϊσταμένη