Γιορτή αποφοίτησης

Την Τετάρτη 23 Ιουνίου  οι μαθητές της  Ε΄τάξης μαζί με τη δασκάλα τους παρουσίασαν στους τελειόφοιτους τη γιορτή -έκπληξη που τους είχαν ετοιμάσει. Δυστυχώς χωρίς την παρουσία γονέων και άλλων μαθητών του σχολείου και τηρώντας όλα τα προβλεπόμενα μέτρα αποχαιρετήσαμε τους μαθητές της Στ΄τάξης.  Το ταξίδι του Δημοτικού Σχολείου τελείωσε και αρχίζει ένα άλλο !!!! Τους ευχόμαστε να έχουν πάντα επιτυχίες στη ζωή τους,  να κυνηγάν τα όνειρά τους  και να είναι  πάντα υγιείς  και χαμογελαστοί!!!
Καλή επιτυχία στο νέο σας ταξίδι !!!
Θέλω να ευχαριστήσω ολόψυχα όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου για την εξαιρετική δουλειά τους αλλά και τους γονείς που ήταν δίπλα μας και ανταποκρίθηκαν θετικά  στις δύσκολες καταστάσεις που βιώσαμε λόγω της πανδημίας.
Καλό καλοκαίρι λοιπόν σε όλους  και με υγεία να επιστρέψουμε το φθινόπωρο!