Ευχαριστήριο

Η σχολική μας μονάδα ευχαριστεί θερμά τον Πρόεδρο της Σχολικής Επιτροπής κ. Δημητριάδη Κ. που φροντίζει όχι μόνο για την κοπή των χόρτων των αύλιων χώρων των σχολείων αλλά και γενικά  για την αγαστή συνεργασία μας και την άμεση ανταπόκρισή του σε κάθε αίτημα του σχολείου μας. Επίσης ευχαριστούμε τους προέδρους των Τοπικών Κοινοτήτων Αδριανής και Νικηφόρου κ.Παπάδογλου Ε. και Πετράκη Σ. που είναι δίπλα μας και μεριμνούν για την καθαριότητα των σχολείων και φυσικά το Δήμαρχο κ. Καγιάογλου Α. και τον Αντιδήμαρχο κ. Κυπραίο Π. οι οποίοι  προκειμένου να πραγματοποιηθεί με ασφάλεια η επιστροφή των μαθητών στα σχολεία μας φρόντισαν για την απολύμανση τους και τα εφοδίασαν με επαρκή ποσότητα υλικών καθαριότητας.

Τα σχολεία μας είναι έτοιμα να υποδεχτούν τους μικρούς μας μαθητές!!!

Καλή επιστροφή με ασφάλεια!!!