Γιορτή λήξης σχολικού έτους 2021-2022

Την Πέμπτη 9 Ιουνίου 2022 το απόγευμα πραγματοποιήθηκε η γιορτή λήξης του σχολικού έτους 2021-2022.Μια ακόμη σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της. Μια χρονιά αρκετά δύσκολη λόγω των ιδιαίτερων υγειονομικών συνθηκών που  κληθήκαμε να αντιμετωπίσουμε. Ωστόσο όμως με καλή διάθεση και συνεργασία καταφέραμε να την αντιμετωπίσουμε με  επιτυχία.

Η χαρά μας ήταν απερίγραπτη που μας δόθηκε επιτέλους η δυνατότητα να κάνουμε τη γιορτή λήξης δια ζώσης στην αυλή του σχολείου μας και με τραγούδια και χορούς σε ρυθμούς καλοκαιρινούς και ξέγνοιαστους να αποχαιρετίσουμε  το σχολικό έτος 2021-2022 και να καλωσορίσουμε το καλοκαίρι!

Συγχαρητήρια σε μαθητές και εκπαιδευτικούς για το πολύ όμορφο αποτέλεσμα!

Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου καθώς και τον Μορφωτικό Πολιτιστικό Σύλλογο Αδριανής για την στήριξή τους!

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.